Nasz butik


GALERIA MOKOTÓW
WARSZAWA

LODING w warszawskiej Galerii Mokotów to pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej i jedyny w Polsce butik z ekskluzywnym francuskim obuwiem i odzieżą dla mężczyzn. Proponowane przez markę LODING produkty to: buty, koszule, swetry kaszmirowe, jedwabne krawaty, paski, szale, spinki do mankietów, prawidła do butów oraz akcesoria czyszczące.

  Wystrój sklepu nawiązuje do XIX-wiecznego angielskiego salonu, a jego charakter podkreślają skórzane meble Chesterfield, ręcznie wykonane meble drewniane oraz tłoczone tapety na ścianach.

Do produkcji szytych tradycyjną metodą ramową butów (Goodyear-welted) wykorzystywane są cielęce skóry najlepszego gatunku ze słynnych garbarni w Le Puy en Velay we Francji, których na co dzień używają renomowani producenci luksusowego obuwia. Oprócz ponadczasowych klasycznych modeli, takich jak Oxford lub Derby, LodinG swoją ofertę kieruje również do Klientów poszukujących najnowszych trendów. Obecna kolekcja liczy ponad 50 modeli butów, co stanowi jeden z najbardziej różnorodnych asortymentów klasycznego obuwia. Do wyrobu koszul wykorzystywana jest najwyższej jakości egipska bawełna z podwójnym włóknem. Asortyment obejmuje zarówno koszule o kroju klasycznym oraz koszule slim fit.

Dzięki temu LODING oferuje jakość, która do tej pory była dostępna jedynie w ramach indywidualnych zamówień.

LODING pragnie przekazać swoim coraz bardziej przywiązanym do luksusu Klientom ideę atrakcyjności i przejrzystości cenowej, toteż w naszym butiku będziecie mogli Państwo znaleźć:

– jedną cenę za dany artykuł – wszystkie buty oferowane są w cenie 950 PLN za parę, wszystkie koszule można kupić za 260 PLN, swetry kaszmirowe za 650 PLN, paski za 190 PLN, krawaty za 160 PLN;

– stałą cenę przez cały rok, ugruntowującą pogląd, że luksusowi oferowanemu po cenach sterowanych nie może zaszkodzić żadna promocja w okresach wyprzedaży lub zakup wielkich ilości towaru.

Nic jednak nie zastąpi wizyty w butiku LODING w Galerii Mokotów. Tylko tutaj można przymierzyć i w pełni delektować się butami czy koszulami najwyższej jakości, które do tej pory nabyć można było jedynie w najznakomitszych butikach Europy.

JEDNA CENA CAŁY ROK


WSZYSTKIE BUTY 950PLN
KOSZULE 260PLN
SWETRY KASZMIROWE 650PLN
PASKI 190PLN
KRAWATY 160PLN